ОФИЦИАЛНИ ПРАВИЛА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА GIVEAWAY С CRYSTAL BURGER & STEAK И INSTAGRAM ПРОФИЛА НА SOFIA RING MALL

ОФИЦИАЛНИ ПРАВИЛА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА GIVEAWAY С CRYSTAL BURGER & STEAK И INSTAGRAM ПРОФИЛА НА SOFIA RING MALL
1 ДЕКЕМВРИ, 2025
Период за участие:
1.1. Периодът за участие в Giveaway на Crystal Burger & Steak и Instagram профила на Sofia Ring Mall е от 12:00 на 1 декември 2025 г. до 11:00 часа на 6 декември 2025 г.
1.2. Играта се провежда на официалната Instagram платформа на „София Саут Ринг Мол“ ЕАД: https://www.instagram.com/sofia_ring_mall/
Организатор:
2.1. Организатор на Кампанията е „София Саут Ринг Мол“ ЕАД, ЕИК: 200114696, със седалище и адрес на управление: гр. София, ул. „Околовръстен път“ 214 („Организаторът“).
2.2. Meta Platforms, Inc. не участва и не съдейства по какъвто и да е начин в организирането и провеждането на Играта.
Участници:
3.1. Участник в Играта може да бъде всяко дееспособно физическо лице, с постоянен адрес в Република България, което в Периода на участие по т. 1.1.:
3.1.1. се регистрира или има валидна регистрация в социалната мрежa Instagram (съгласно правилата на сайта);
3.1.2. последва Instagram профила (@sofia_ring_mall) на Sofia Ring Mall и (@crystalburgersteak) на Crystal Burger & Steak;
3.1.3. Напише коментар под поста, тагвайки друг профил;
3.1.4. приеме настоящите Правила, които ще бъдат публикувани на уебсайта https://www.sofiaring.bg/; включването на Участниците в Играта означава, че те са приели настоящите Правила.
3.2. В Играта нямат право да участват служители на Организатора, както и служители на други компании, изпратени за изпълнение на временна работа за Организатора, в качеството им на предприятия – ползватели на тези работници/служители под тяхно ръководство и контрол, както и членове на техните семейства.
Механизъм на участие:
4.1. Участието в Играта няма за цел и не е обвързано със закупуването на продукт или услуга, предлагани от Организатора.
4.2. Всеки Участник, който е изпълнил условията по т. 3.1. и отговаря на изискванията на т. 3.2 и т. 4. се включва в теглене за награда по т. 5 по-долу.
4.3. Всеки Участник може да участва с неограничено количество участия в Играта.
4.4. За да участва в томболата за награда, всеки потребител трябва да сподели коментар под поста на Sofia Ring Mall, отбелязвайки друг потребител и да следва профила на Sofia Ring Mall и Crystal Burger & Steak във Instagram (@SofiaRingMall.Official) (@crystalburgersteak)
4.5. Всеки Участник се включва само един път в тегленията и може да спечели само една награда.Награда: Ваучер на стойност 150 лв. за Crystal Burger & Steak (Предоставен от Crystal Burger & Steak)
5.1 Наградата, която ще бъде раздадена на 2 печеливши Участници, които трябва да са изпълнили условията по т. 3.1. и да отговаря на изискванията на т. 3.2 и т. 4, за да получат наградата:Вачер за 150 лв. за Crystal Burger & Steak – 1 бройОпределяне на печелившия Участник:
6.1. В раздаването на наградите по т. 5 се включват само Участници, които отговарят на условията по т. 3 и т. 4 от тези Правила.
6.2. Избирането на победителя ще се извършва от специализиран софтуер. Тегленията ще се извършват на 06.12. в 17:00.
6.3. Обявяването на победителя ще стане чрез коментар под поста от официалния профил на Sofia Ring Mall (@sofia_ring_mall)
6.4. След определяне на печелившия Участник се изтегля още 1 (един) резервен печеливш Участник. Резервния печеливш Участник може да замести предходния изтеглен, при условие че същия не може да бъде открит и/или не може да получи наградата си в срока по т. 7.1. от тези Правила.
6.5. След определяне на печелившия Участник се извършва проверка дали отговаря на поставените в настоящите Правила условия. В случай че даден печеливш Участник не отговаря на условията за получаване на награда, за печеливш се счита следващият по ред резервен печеливш Участник, който отговаря на условията.
Получаване на наградата:
7.1. В срок до 2 (два) работни дни след датата на определяне на печелившия Участник по реда на предходната т. 6, същият следва да се свърже с Организатора чрез лично съобщение към официалния Instagram профил на Sofia Ring Mall (@sofia_ring_mall), за да разбере как ще получи наградата си.

7.1.1. В случай че печеливш Участник не изпрати съобщение на Организатора, като изпрати необходимите данни до 2 (два) работни дни след обявяване на победителите или откаже да получи наградата, за победител се счита изтегления резервен печеливш Участник, на който се изпраща съобщение по реда на тази точка. В случай че някой от резервните печеливши участници не отговори в срок до 1 (един) ден от изпращане на съобщението или откаже да получи наградата, същата остава неразпределена и ново избиране за нея не се организира.7.1.2. е изтрита
7.2. Наградата ще бъде изпратена под формата на електронен ваучер в лично съобщение на печелившия участник.
7.3. При получаване на Наградата печелившия Участник следва да се идентифицира с представяне на следните документи: лична карта или лична карта и нотариално заверено пълномощно, в случай че наградата се получава от пълномощник на Участника.
7.4. Наградата не може да бъде разменяна за паричната ѝ или каквато и да е друга равностойност.
7.5. Наградата не може да бъде преотстъпвана на трети лица.
7.6. Наградата може да бъде използвана за срок от 3 месеца от датата на извършеното теглене.
7.7. Ако в срок до 4 (четири) седмици от датата на съответното теглене наградите не са раздадени поради обстоятелства, независещи от Организатора, не се организира ново избиране.
Права и отговорности:
8.1. Организаторът не отговаря: а) в случай че наградата не може да бъде получена, предоставена или реализирана поради невъзможност съответният Участник и/или негов представител да се идентифицира, и/или да получи наградата в определените срокове или поради други технически и/или юридически пречки, свързани с конкретния печелившия Участник и/или негов представител/пълномощник; б) при невъзможност наградата да бъде предоставена и/или използвана поради обстоятелства от непреодолима сила, поради нормативни или законови ограничения или каквито и да е други обстоятелства; и в) при непредоставяне на награда поради отказ на съответния Участник да предостави необходимите за това данни или да подпише необходимите документи.
8.2. Организаторът не носи отговорност при невъзможност да се осъществи участие или да се предостави награда, в случай че регистрацията на даден Участник в Кампанията съдържа непълна, невярна или подвеждаща информация.
8.3. Организаторът има право по своя преценка да прекрати Кампанията по всяко време, в случай че настъпят обстоятелства, които възпрепятстват нейното провеждане, включително, но не само – злоупотреби, нарушаване на тези Правила, форсмажорни обстоятелства, акт на административен, съдебен или друг орган и др. В тези случаи Организаторът не дължи каквато и да е компенсация на Участниците.
8.4. Забранени са всякакви опити за манипулиране на Кампанията на сайта където тя се провежда. При всякакви злоупотреби, които могат да бъдат използвани за влияние върху страницата на Кампанията, както и при съмнения за извършване на такива, Организаторът има право да дисквалифицира съответния Участник, като в този случай Организаторът не е длъжен да мотивира или обяснява дисквалификацията.
8.5. Всеки Участник трябва да се увери, че участва в Кампанията със своето истинско име, което следва да удостовери с представяне на лична карта, в случай че е спечелил наградата в Кампанията.
8.6. За манипулация по т. 8.4. ще се счита използването на техники и/или технологии, които изменят елемента на лично и индивидуално участие на съответното физическо лице в Кампанията.
8.7.Организаторът няма задължение да води кореспонденция във връзка с претенции за получаване на наградата от Кампанията.
Допълнителни разпоредби:
9.1. В случай че наградата се получава от пълномощник на печеливш Участник, с подписването на приемо-предавателния протокол пълномощникът предоставя на Организатора доброволно необходимите за участие в Кампанията и получаване на наградата лични данни, а именно: три имена, телефон и навършени години. Данните ще се обработват с цел идентификация на Участниците и установяване на обратна връзка с печелившия Участник за получаване на наградата. Данните се съхраняват от Организатора за срок от 6 (шест) седмици след датата на изтеглянето на печелившия Участник. Това е нужното за установяване на връзка с печелившия Участник и предоставянето на неговата награда, както е описано в т. 7 и т. 8.
9.2. Съхранението и обработването на личните данни на Участниците в Кампанията се извършва в съответствие с изискванията на приложимото законодателство и на Политиката за защита на личните данни на Организатора, публикувана на интернет страницата www.sofiaring.bg и налични в търговските обекти на Организатора. При приемане на настоящите Правила всеки Участник се информира и приема посочените документи.
9.3. На страницата на Кампанията ще бъдат публикувани собственото име и фамилия или потребителско име – според Instagram профила на печелившите Участници.
9.4. Организаторът може да популяризира Кампанията в социалните мрежи Facebook, Instagram и TikTok, включително да публикува информация за Кампанията и две имена на печелившия Участник или потребителското име (според неговия Instagram профил) на официалната си страница във Instagram (https://www.facebook.com/SofiaRingMall.Official/), на официалната си страница в Instagram (https://www.instagram.com/sofia_ring_mall/) и на официалната си страница в TikTok (https://www.tiktok.com/@SofiaRingMall.Official?lang=en).
9.5. Организаторът има право по всяко време да изменя и допълва настоящите Правила. 
10.1. Физическото лице, получило предметна награда, има ангажимент за деклариране на дохода и плащане на данък общ доход (ДОД) за своя сметка.
10.2. Заплащането на данък общ доход (ДОД), дължим от получателя на предметната награда и подаването на годишната данъчна декларация по отношение получената предметна награда се извършва в сроковете и по реда, регламентирани в ЗДДФЛ.
10.3. Организаторът не отговаря за качеството на наградата и не носи гаранционна отговорност за предоставената награда.

Настоящите Правила влизат в сила на 01.12.2025 г.